HomeDOGAĐAJIPonedjeljak u Art dvorištu: Koncert Džez duo – Maks Kočetov i Andreja...

Ponedjeljak u Art dvorištu: Koncert Džez duo – Maks Kočetov i Andreja Hristić

U Art dvorištu Banskog dvora u ponedjeljak, 15. jula u 21.00 čas biće održan koncert Džez duo – Maks Kočetov (saksofon) i Andreja Hristić (klavir).

-U virtuoznosti i tehnici saksofoniste Maksa Kočetova i improvizaciji i harmoniji pijaniste Andreje Hristića publika Banskog dvora imala je priliku nekoliko puta da uživa. Ova dva džez muzičara binu su dijelili sa velikim imenima ovog žanra. Veče u Art dvorištu će biti ispunjeno klasičnim džez standardima, kao i autorskim kompozicijama koje će vas provesti kroz raznolike zvučne pejzaže. Ne propustite priliku da uživate u muzici koja je istovremeno intelektualna i senzualna i koja savršeno balansirana između strukture i slobode improvizacije – navedeno je u saopštenju Banskog dvora.

Besplatne pozivnice za koncert mogu se preuzeti na biletarnici Banskog dvora u periodu od 12.00 do 18.00 časova svakim radnim danom.

 

RELATED ARTICLES
Banja Luka
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
29 %
4.2kmh
0 %
sub
34 °
ned
36 °
pon
37 °
uto
38 °
sri
33 °

Posljednje