HomeBANJALUKAPalačković: Destruktivna politika SNSD-a u Banjaluci traje godinama

Palačković: Destruktivna politika SNSD-a u Banjaluci traje godinama

Nedavno je policiji prijavljen slučaj isključenja struje pumpne stanice u Rekavicama, iza čega stoje neodgovorni pojedinci

Vodovod je prijavio policiji ovaj slučaj namjernog obaranja osigurača na banderi čime je ugrožen sistem vodosnabdijevanja u Rekavicama.

-Upravo ovakvi neodgovorni pojedinci i slični njima su i tokom izborne, 2024. godine bušili vodovodne cijevi, uništavali hidrante i ostavljali stanovnike potkozatskih sela bez prijeko potrebne vode tokom najvećih vrućina. Sasvim “slučajno” na takvim mjestima, prvi se u čizmama ukazivao predsjednik Skupštine grada Ljubo Ninković sa svitom SNSD -ovaca i kamerama režimskih medija. Godinama su blokirali kreditno zaduženje za vodovod i zbog toga mještani potkozatskih sela i naselja još nemaju kvalitetnu isporuku vode-istakla je odbornica PDP/PSS-a u Skupštini grada Banjaluka Tanja Palačković.

Prema njenim riječima destruktivna politika prema Banjaluci traje godinama.

-Sjećamo se i kad su Milenko Letić i drugi fukcioneri GrO SNSD plaćali svoje članove i simpatizere da prave gužve u novim kružnim tokovima pred izbore 2024. godine. Sramno je sve što SNSD radi protiv građana našeg grada ali sam sigurna da će ih građani zbog toga kazniti na predstojećim izborima. Narodu je dosta opstrukcija i laži, narod svojim očima dobro vidi šta je sve urađeno i izgrađeno u Banjaluci proteklih 5 godina otkad je na čelu grada Draško Stanivuković. Zbog toga mi nastavljamo da radimo za naš narod i grad bez obzira na sabotažu iz redova SNSD-a prisutnu na gotovo svim važnim projektima u Banjaluci-navodi Palačković

blink.ba

RELATED ARTICLES
Banja Luka
clear sky
31.9 ° C
31.9 °
31.9 °
36 %
2.4kmh
0 %
sub
34 °
ned
36 °
pon
37 °
uto
38 °
sri
34 °

Posljednje