HomeHRONIKAU udesu u Banjaluci povrijeđena dva pješaka

U udesu u Banjaluci povrijeđena dva pješaka

Banjalučani A.M. i I.M. povrijeđeni su u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila sinoć i prebačeni su na UKC Republike Srpske.

U udesu je učestvovalo lice N.O. iz Banjaluke, sa putničkim vozilom folksvagen, a povrijeđena su dva pješaka.

Nezgoda se dogodila oko 18,55 časova, u ulici Bulevar vojvode Živojina Mišića.

„U ovoj saobraćajnoj nezgodi tjelesne povrede su zadobila oba pješaka i ljekarska pomoć im je ukazana na Univerzitetskom – kliničkom centru Republike Srpske“, saopšteno je iz Policijske uprave Banjaluka.

O svemu navedenom je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.

RELATED ARTICLES
Banja Luka
clear sky
16.7 ° C
16.7 °
16.7 °
69 %
2.6kmh
2 %
ned
30 °
pon
23 °
uto
25 °
sri
28 °
čet
23 °

Posljednje