HomeNASLOVNAU centru grada poziv Banjalučanima na utakmicu crveno-plavih

U centru grada poziv Banjalučanima na utakmicu crveno-plavih

U centru Banjaluke danas je osvanuo transparent kojim se građani pozivaju na narednu utakmicu Borca.

Na transparentu stoji veliki natpis “Živim za Borac”, uz datum i termin sljedeće utakmice Banjalučana, koji će na Gradskom stadionu u subotu 12. oktobra dočekati Velež iz Mostara.

Utakmica se igra od 18 časova, a u banjalučkoj ekipi se nadaju dolasku što većeg broja navijača.

Dolazak navijača u što većem broju potreban je kako bi se izbjegle situacije poput utakmice protiv grčkog Panatinaikosa.

U ovom meču Borac je odličnom igrom osvojio prvi, istorijski bod u evropskim takmičenjima, ali je na tribinama bilo mnogo praznih mjesta, naročito na istoku, prenosi BL portal.

RELATED ARTICLES
Banja Luka
clear sky
20.8 ° C
20.8 °
20.8 °
67 %
2.2kmh
0 %
sub
35 °
ned
37 °
pon
37 °
uto
37 °
sri
25 °

Posljednje