HomeBANJALUKAOd ponedjeljka registracija vozila za pravna lica na Laušu

Od ponedjeljka registracija vozila za pravna lica na Laušu

U ponedjeljak, 13. novembra, u Banjaluci će biti otvorena nova lokacija za registraciju vozila, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske.

Nova lokacija nalaziće se u Policijskoj stanici Lauš.

Planirano je da ova lokacija radi radnim danima na dva šaltera, u dvije smjene, od sedam do 20 časova na kojima je predviđeno obavljanje poslova registracije vozila za pravna lica.

Novu lokaciju u ponedjeljak otvoriće ministar unutrašnjih poslova Republike Srpske Siniša Karan i načelnik Policijske uprave Banjaluka Đurica Vukelić.

Otvoranje lokacije najavljeno je za 12 časova.

RELATED ARTICLES
Banja Luka
clear sky
19.4 ° C
19.4 °
19.4 °
81 %
1.8kmh
10 %
čet
32 °
pet
34 °
sub
36 °
ned
37 °
pon
27 °

Posljednje