HomeHRONIKAAutom udario ženu na pješačkom prelazu u centru Banjaluke

Autom udario ženu na pješačkom prelazu u centru Banjaluke

Automobil je udario ženu na pješačkom prelazu u Banjaluci, saznaje “Glas Srpske”.

Do nesreće je došlo u Aleji Svetog Save, na kružnom toku u blizini crkve Svete Trojice, a povrijeđena žena je hospitalizovana.

Za sada nije poznato više informacija

RELATED ARTICLES
Banja Luka
clear sky
21 ° C
21 °
21 °
71 %
2.1kmh
0 %
ned
35 °
pon
36 °
uto
37 °
sri
34 °
čet
20 °

Posljednje