HomeBANJALUKAGrO PSS Banjaluka: Socijalisti su, nažalost, postali simbol politike koja je uvijek...

GrO PSS Banjaluka: Socijalisti su, nažalost, postali simbol politike koja je uvijek uz vlast

Socijalisti su, nažalost, postali simbol politike koja je uvijek uz vlast, bez obzira na principe i interes građana. Njihov najveći „rezultat“ u proteklih trideset godina nisu projekti, reforme ni razvoj, već funkcije, direktorske fotelje, privilegije i sigurna primanja na teret građana.

Naveli su iz GrO PSS Banjaluka i dodali:

“Tokom decenija upravljanja brojnim javnim resursima i preduzećima, njihovi kadrovi nisu ostavili rezultate kojima bi se mogli pohvaliti. Naprotiv, tamo gdje su bili zaduženi, ostajali su problemi, propuštene prilike i neodgovorno upravljanje.

Posebna je sramota što za više od trideset godina vlasti, zajedno sa svojim koalicionim partnerom SNSD-om, nisu uspjeli da trajno riješe jedno od najvažnijih životnih pitanja, vodosnabdijevanje. Čak i onda kada su pokušavali da rješavaju ovaj problem, radili su to pogrešno, bez vizije i bez dugoročnog plana. Upravo su njihove decenije nerada i loših odluka dovele do situacije sa kojom se građani danas suočavaju.

Za razliku od njih, Draško Stanivuković je pokrenuo konkretne projekte i sistemska rješenja koja će omogućiti da građani u narednim mjesecima konačno i trajno riješe pitanje vodosnabdijevanja.

Oni koji su tri decenije bili dio problema danas nemaju ni moralno ni političko pravo da dijele lekcije onima koji problem rješavaju.

Čega se čestit i odgovoran čovjek stidi, time se oni godinama ponose!”

RELATED ARTICLES
Banja Luka
clear sky
31.9 ° C
31.9 °
31.9 °
34 %
2.6kmh
6 %
čet
32 °
pet
34 °
sub
35 °
ned
37 °
pon
37 °

Posljednje