HomeBANJALUKABasara poželjela dobrodošlicu učenicima i domaćinima sa Kosova i Metohije u Banjaluci

Basara poželjela dobrodošlicu učenicima i domaćinima sa Kosova i Metohije u Banjaluci

Imala sam čast i zadovoljstvo da, u ime gradonačelnika Banjaluke, Draška Stanivukovića i svoje lično ime, poželim dobrodošlicu učenicima i njihovim domaćinima sa Kosova i Metohije koji borave u Republici Srpskoj u okviru projekta „Spojimo djecu Kosova i Metohije i Republike Srpske“.

Rekla je ovo ovlašteni potpisnik u Odjeljenju za brigu o porodici i demografiju Adriana Basara i dodala da su proveli divan dan ispunjen druženjem, osmijesima i zajedničkim aktivnostima.

-Njegovanje veza našeg naroda, bez obzira na kilometre koji nas razdvajaju je od krucijalnog značaja i za mlade i za nas, koji, upravo za njih, treba da stvorimo što bolje uslove za život. Želim našim dragim gostima da iz Banjaluke i Republike Srpske ponesu najljepše uspomene, nova prijateljstva i utiske koje će dugo pamtiti. Nadam se da će im ovi dani ostati u lijepom sjećanju i da će nam ponovo doći. Dobro nam došli i uvijek nam bili dragi gosti! – kazala je Basara.

RELATED ARTICLES
Banja Luka
clear sky
29.3 ° C
29.3 °
29.3 °
48 %
1.9kmh
4 %
čet
32 °
pet
34 °
sub
35 °
ned
37 °
pon
37 °

Posljednje