HomeBANJALUKAŽeljko Raljić podnio ostavku na funkciju predsjednika SDS-a u Banjaluci

Željko Raljić podnio ostavku na funkciju predsjednika SDS-a u Banjaluci

Željko Raljić podnio je neopozivu ostavku na funkciju predsjednika Gradskog odbora Srpske demokratske stranke Banjaluka

Kako je navedeno u saopštenju koje potpisuje Raljić, izbor Biljane Lukić za nosioca liste za Narodnu skupštinu Republike Srpske za Izbornu jedinicu 3, njemu je, kako ističe, poruka da za njegov dosadašnji rad i političko djelovanje ne postoji dovoljno povjerenje.

“Takvu poruku prihvatam bez zadrške i smatram da je moja politička i moralna obaveza da preuzmem odgovornost. Zbog toga ne podnosim ostavku samo na funkciju predsjednika Gradskog odbora, već i na sve ostale funkcije koje obavljam unutar Srpske demokratske stranke. Smatram da je to jedini ispravan i odgovoran potez kojim pokazujem dosljednost i poštovanje prema volji stranačkih organa i članstva”, napisao je on.

On je dodao da je nastojao voditi časno, odgovorno i u najboljem interesu SDS.

“Srpskoj demokratskoj stranci želim uspjeh na predstojećim izborima i ostajem zahvalan svima koji su vjerovali u moj rad”, naveo je on.

 

RELATED ARTICLES
Banja Luka
few clouds
31.2 ° C
31.2 °
31.2 °
55 %
1.2kmh
22 %
pon
31 °
uto
28 °
sri
30 °
čet
31 °
pet
33 °

Posljednje