HomeHRONIKAU udesu u Banjaluci povrijeđena dva pješaka

U udesu u Banjaluci povrijeđena dva pješaka

Banjalučani A.M. i I.M. povrijeđeni su u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila sinoć i prebačeni su na UKC Republike Srpske.

U udesu je učestvovalo lice N.O. iz Banjaluke, sa putničkim vozilom folksvagen, a povrijeđena su dva pješaka.

Nezgoda se dogodila oko 18,55 časova, u ulici Bulevar vojvode Živojina Mišića.

„U ovoj saobraćajnoj nezgodi tjelesne povrede su zadobila oba pješaka i ljekarska pomoć im je ukazana na Univerzitetskom – kliničkom centru Republike Srpske“, saopšteno je iz Policijske uprave Banjaluka.

O svemu navedenom je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.

RELATED ARTICLES
Banja Luka
few clouds
22.4 ° C
22.4 °
22.4 °
75 %
1.8kmh
20 %
uto
22 °
sri
30 °
čet
31 °
pet
33 °
sub
35 °

Posljednje