HomeBANJALUKAPoskok uznemirio Banjalučane

Poskok uznemirio Banjalučane

Topli oktobarski dani namamili su zmije da izađu i potraže hranu, pa se tako Banjalučani sve češće susreću sa njima.

Naime, na društvenim mrežama se dijele fotografije i video snimci sa zmijama u gradskim naseljima, a korisnici pretpostavljaju da je u pitanju otrovna zmija poskok, dodajući da se radi o planinskim zmijama.

Korisnici društvenih mreža pišu da je u pitanju Ulica Đure Đaković u banjalučkom naselju Kočićev vijenac.

Neki navode da su viđena čak tri poskoka.

Ova pojava je uznemirala građane ovog naselja, koji najviše strahuju za djecu.

Na društvenim mrežama osvanuo je i video snimak u kojem se navodi da su zmije viđene i prije desetak dana.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Banja Luka uzivo (@banja.luka.uzivo)

RELATED ARTICLES
Banja Luka
scattered clouds
30.3 ° C
30.3 °
30.3 °
46 %
2.5kmh
40 %
uto
30 °
sri
30 °
čet
31 °
pet
33 °
sub
35 °

Posljednje