HomeNASLOVNAStanivuković pozvao građane da se pridruže protestu u Bijeljini

Stanivuković pozvao građane da se pridruže protestu u Bijeljini

Draško Stanivuković, gradonačelnik Banjaluke pozvao je građane da se pridruž mirnom protestu koji će se održati u Bijeljini sutra u 16 časova.

“Pozivam građane da se pridruže mirnom protestu koji će se održatu sutra u Biljeni, s ciljem iskazivanja našeg nezadovoljstva protiv usvajanja izmjena Zakona o budžetskom sistemu RS i zajedničkog zalaganja za bolje sutra. Borba za naše gradove se nastavlja sutra u Bijeljini. Ovo je prilika da se čuje mišljenje građana o pitanjima koja nas sve pogađaju. Banjaluka i Bijeljina zaslužuju podršku, a ne političke osvete republičkih vlasti. Pokažimo solidarnost i odlučnost u borbi za pravdu, jednakost i prosperitet naših gradova i društva”, napisao je Stanivuković na društvenoj mreži X.

Svi zainteresovani za polazak iz Banjaluke, koji je planiran za sutra u 12 časova mogu da se jave na broj telefona +387 66 780 305.

RELATED ARTICLES
Banja Luka
clear sky
16.7 ° C
16.7 °
16.7 °
69 %
2.6kmh
2 %
ned
30 °
pon
23 °
uto
25 °
sri
28 °
čet
23 °

Posljednje