Gradonačelnik Draško Stanivuković prisustvovao je danas u manastiru Miloševac kod Prijedora – proslavi krsne slave Vojske Republike Srpske i Trećeg pješadijskog Republika Srpska puka.
I ovom prilikom uputio je čestitku svim pripadnicima Trećeg pješadijskog Republika Srpska puka.
-Uvijek trebamo biti zagledani u svoje korijene, odakle smo potekli, čuvati svaki pedalj naše zemlje. Vidovdan nas tome uči. Primjećujem da iz godine u godinu sve više generacija dočekuje na pravi način ovaj praznik, veličanstveno kako je to sinoć bilo i u Banjoj Luci. Veličanstvena proslava Vidovdana nas očekuje i večeras u Manastiru Gomionica – poručio je gradonačelnik.
