HomeBANJALUKASrpčanin maloljetnicima iz Banjaluke davao drogu

Srpčanin maloljetnicima iz Banjaluke davao drogu

Policija u Banjaluci uhapsila je A.I. iz Srpca, zbog sumnje da je maloljetnicima omogućio uživanje droge.

A.I. osumnjičen je da je u petak i subotu, 1. i 2. decembra, stavilo na raspolaganje prostorije kuće na području grada Banjaluka i davalo na uživanje opojne droge spid i marihuana maloljetnim licima, saopšteno je iz Policijske uprave Banjaluka.

Službenici te policijske uprave Banjaluka lišili su slobode i izvršili kriminalističku obradu A.I. zbog postojanja osnova sumnje da je to lice počinilo krivično djelo omogućavanje uživanja opojnih droga.

Sve mjere i radnje preduzete su uz saglasnost dežurnog tužioca Okružnog tužilaštva Banjaluka, a nakon kompletiranja predmeta lice A.I. je juče uz izvještaj o počinjenom krivičnom djelu predato u nadležnost Okružnom tužilaštvu.

RELATED ARTICLES
Banja Luka
clear sky
16.7 ° C
16.7 °
16.7 °
69 %
2.6kmh
2 %
ned
30 °
pon
23 °
uto
25 °
sri
28 °
čet
23 °

Posljednje