HomeBANJALUKAProdužena sezona grijanja u Banjaluci

Produžena sezona grijanja u Banjaluci

Iako je grijna sezona zvanično završena 15. aprila, u dogovoru Grada Banjaluka i preduzeća „Eko toplane“ isporuka toplotne energije biće nastavljena zbog niskih temperatura vazduha.

-Tako će radijatori u Banjaluci i dalje biti topli, odnosno nastaviće se sa isporukom toplotne enegrije dok god bude potrebe za tim – istakli su u Gradskoj upravi.

RELATED ARTICLES
Banja Luka
clear sky
20 ° C
20 °
20 °
88 %
1.6kmh
4 %
uto
30 °
sri
30 °
čet
31 °
pet
33 °
sub
26 °

Posljednje