HomeBANJALUKAOtvaranje džamije u Banjaluci proteklo mirno i bez incidenata

Otvaranje džamije u Banjaluci proteklo mirno i bez incidenata

Policijski službenici Ministarstva unutrašnjih poslova /MUP/ Republike Srpske su danas uspješno obezbijedili održavanje kulturno-vjerske manifestacije otvaranja ponovo izgrađene džamije Arnaudije u Banjaluci, u organizaciji Medžlisa Islamske zajednice Banjaluka, koje je proteklo mirno i bez incidenta, saopšteno je iz Policijske uprave Banjaluka.

“Policijska uprava Banjaluka zahvaljuje organizatoru za saradnju prilikom organizacije i sprovođenja mjera obezbjeđenja, a građanima na dostojanstvenom i odgovornom ponašanju, koje je doprinijelo da ova manifestacija protekne mirno i bez incidenata”, navodi se u saopštenju.

RELATED ARTICLES
Banja Luka
clear sky
29.3 ° C
29.3 °
29.3 °
48 %
1.9kmh
4 %
čet
32 °
pet
34 °
sub
35 °
ned
37 °
pon
37 °

Posljednje