HomeBANJALUKAOdbornik Aleksandar Petković prešao u DNS

Odbornik Aleksandar Petković prešao u DNS

Aleksandar Petković, koji je bio dugogodišnji odbornik SDS-a u Skupštini grada Banjaluka, prešao je u DNS.

Potvrdio je ovo za “Nezavisne novine” sam Petković.

Podsjećamo, Petković je u februaru 2023. godine napustio SDS i svoj mandat u Skupštini grada Banjaluka nastavio kao nezavisni odbornik.

“Bio sam jedini odbornik SDS-a u Skupštini grada godinama i kad nakon toliko godina shvatite da ste sami i da se ne vrijedi boriti, bolje se opredijeliti za stanku koja ima napredak”, kazao je Petković “Nezavisnim“.

RELATED ARTICLES
Banja Luka
clear sky
22.4 ° C
22.4 °
22.4 °
81 %
1kmh
6 %
pon
32 °
uto
31 °
sri
29 °
čet
31 °
pet
32 °

Posljednje