HomeBANJALUKAKUD „Sveti Sava“ održao humanitarni koncert: Prihod od ulaznica ide za liječenje...

KUD „Sveti Sava“ održao humanitarni koncert: Prihod od ulaznica ide za liječenje Sergeja Stupara

Brojni sugrađani odazvali su se humanitarnom koncertu, koji je priredilo Kulturno-umjetničko društvo „Sveti Sava“, s ciljem podrške liječenju našeg sugrađanina,Sergeja Stupara.

Humanitarnom koncertu u ime Grada Banjaluke prisustvovala je i savjetnica gradonačelnika Valentina Aničić.

Kako su ranije poručili iz ovog kulturno-umjetničkog društva bilo im je izuzetno veliko zadovoljstvo što je inicijativa za ovaj humanitarni koncert potekla upravo od njihovih članova.

Na sinoćnjem koncertu nastupile su sve sekcije ovog društva, a program je obuhvatio igre iz Republike Srpske i Srbije.

RELATED ARTICLES
Banja Luka
overcast clouds
15.2 ° C
15.2 °
15.2 °
97 %
1.6kmh
100 %
pon
22 °
uto
26 °
sri
29 °
čet
27 °
pet
21 °

Posljednje