HomeHRONIKAEpilog nesreće kod Banjaluke: Dva vozača u UKC-u

Epilog nesreće kod Banjaluke: Dva vozača u UKC-u

Vozači putničkog i teretnog vozila povrijeđeni su u udesu na magistralnom putu Banjaluka-Crna Rijeka, rečeno je u Policijskoj upravi Banjaluka.

Povrijeđena lica prevezena su u Univerzitetski klinički centar (UKC) Republike Srpske.

Saobraćajna nezgoda u kojoj su učestvovali teretno i putničko vozilo “mercedes” dogodila se u 7.20 časova kod restorana “Klašnik”.

Saobraćaj je, nakon prekida zbog uviđaja, normalizovan.

 

RELATED ARTICLES
Banja Luka
clear sky
20 ° C
20 °
20 °
88 %
1.6kmh
4 %
uto
30 °
sri
30 °
čet
31 °
pet
33 °
sub
26 °

Posljednje