HomeHRONIKAEpilog nesreće kod Banjaluke: Dva vozača u UKC-u

Epilog nesreće kod Banjaluke: Dva vozača u UKC-u

Vozači putničkog i teretnog vozila povrijeđeni su u udesu na magistralnom putu Banjaluka-Crna Rijeka, rečeno je u Policijskoj upravi Banjaluka.

Povrijeđena lica prevezena su u Univerzitetski klinički centar (UKC) Republike Srpske.

Saobraćajna nezgoda u kojoj su učestvovali teretno i putničko vozilo “mercedes” dogodila se u 7.20 časova kod restorana “Klašnik”.

Saobraćaj je, nakon prekida zbog uviđaja, normalizovan.

 

RELATED ARTICLES
Banja Luka
clear sky
29.1 ° C
29.1 °
29.1 °
35 %
2.1kmh
5 %
sri
29 °
čet
28 °
pet
29 °
sub
31 °
ned
32 °

Posljednje