HomeBANJALUKABanjaluka i Grac obnavljaju saradnju

Banjaluka i Grac obnavljaju saradnju

Milada Šukalo, savjetnica gradonačelnika Banjaluke, susrela se sa Jorgom Hofrajterom, počasnim konzulom Bosne i Hercegovine u Republici Austriji.

Tokom sastanka u Gradskoj upravi razgovarano je o obnavljanju saradnje koja je ranije postojala između Banjaluke i Graca.

“U fokusu buduće saradnje svakako su oblasti zaštite životne sredine i upravljanje otpadom”, kazala je Šukalova.

RELATED ARTICLES
Banja Luka
clear sky
16.7 ° C
16.7 °
16.7 °
69 %
2.6kmh
2 %
ned
30 °
pon
23 °
uto
25 °
sri
28 °
čet
23 °

Posljednje