HomeHRONIKABanjalučanin autom sletio s puta, pa naduvao 2,93 promila alkohola

Banjalučanin autom sletio s puta, pa naduvao 2,93 promila alkohola

Policija u Šipovu uhapsila je Banjalučanina M.D. koji je pijan sletio autom “Volkswagen”.

Nezgoda se desila juče ujutro u šipovačkoj Ulici Meše Selimovića.

“Oko 08.15 časova, dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj je M.D. iz Banjaluke izgubio kontrolu nad vozilom te sletio sa kolovoza. U ovoj saobraćajnoj nezgodi nije bilo povrijeđenih. Izvršeno je alkotestiranje vozača, te je kod M.D. utvrđeno prisustvo alkohola u organizmu od 2,93 g/kg i on je lišen slobode”, navode iz PU Mrkonjić Grad.

Uviđaj su izvršili službenici Policijske stanice Šipovo i u toku je rad na dokumentovanju saobraćajne nezgode.

RELATED ARTICLES
Banja Luka
few clouds
26.1 ° C
26.1 °
26.1 °
60 %
0.3kmh
22 %
sri
26 °
čet
32 °
pet
33 °
sub
35 °
ned
36 °

Posljednje