GrO SNSD ponovo pokušava da obmane javnost iznoseći netačne ili selektivno predstavljene informacije, poručio je odbornik u Skupštini grada Banjaluka Nebojša Drinić.
“Kada argumenti izostanu, na scenu stupaju manipulacije. Istina se ne može sakriti političkim spinovima, niti se činjenice mogu promijeniti po dnevnopolitičkoj potrebi. Zato ćemo i dalje odgovarati činjenicama, argumentima i rezultatima, jer je istina uvijek jača od bilo koje manipulacije”, naveo je on.
Posljednje što SNSD radi, dodao je, jeste da pokušavaju pitanje vodosnabdjevanja u potkozarskim selima stave kao krivicu gradonačelniku i gradskoj administraciji.
“Istina je drugačija. Oni su radili taj projekat i nisu ga na adekvatan način završili. Ti ljudi nisu dobili vodu, a potrošen je novac. Kada smo mi htjeli da popravimo za njima, oni su to odugovlačili dvije godine. Kada su se smilovali da skupština usvoji tu odluku, čekali su mart i april kako bi u jeku građevinske sezone imali i najviše temperature. Istovremeno, predsjednik skupštine se kao slučajno baš sa ekipom RTRS-a našao na mjesto gdje je pukla cijev. Da li je to slučajno”, upitao je Drinić.
