Imala sam čast i zadovoljstvo da, u ime gradonačelnika Banjaluke, Draška Stanivukovića i svoje lično ime, poželim dobrodošlicu učenicima i njihovim domaćinima sa Kosova i Metohije koji borave u Republici Srpskoj u okviru projekta „Spojimo djecu Kosova i Metohije i Republike Srpske“.
Rekla je ovo ovlašteni potpisnik u Odjeljenju za brigu o porodici i demografiju Adriana Basara i dodala da su proveli divan dan ispunjen druženjem, osmijesima i zajedničkim aktivnostima.
-Njegovanje veza našeg naroda, bez obzira na kilometre koji nas razdvajaju je od krucijalnog značaja i za mlade i za nas, koji, upravo za njih, treba da stvorimo što bolje uslove za život. Želim našim dragim gostima da iz Banjaluke i Republike Srpske ponesu najljepše uspomene, nova prijateljstva i utiske koje će dugo pamtiti. Nadam se da će im ovi dani ostati u lijepom sjećanju i da će nam ponovo doći. Dobro nam došli i uvijek nam bili dragi gosti! – kazala je Basara.
