HomeBANJALUKAOgrebao auto Banjalučanki pa ostavio bombone i poruku: “Nemam para”

Ogrebao auto Banjalučanki pa ostavio bombone i poruku: “Nemam para”

Banjalučanka koja je svoje vozilo zatekla oštećeno na jednom gradskom parkingu doživjela je šok koji je ubrzo zamijenila nevjerica, a potom i “gorak smijeh”.

Umjesto očekivanog broja telefona, na vjetrobranskom staklu sačekala ju je poruka koja direktno priznaje krivicu, ali i nespremnost da se šteta nadoknadi.

Vlasnica automobila marke “Folksvagen polo”, vidno razočarana postupkom nesavjesnog vozača koji joj je ogrebao vozilo, a zatim napustio mjesto događaja. Kako je ispričala za “Alo onlajn“, incident se dogodio tokom kraćeg zadržavanja na parkingu, a kada se vratila do svog automobila, imala je šta i da vidi… oštećenje na limariji koje zahtijeva popravku.

Međutim, “iznenađenje” je tek uslijedilo kada je na vjetrobranskom staklu ugledala žuti papirić sa rukom ispisanom porukom: “Izvini što sam te ogrebao, nemam para”. Uz poruku, počinilac je ostavio i dvije bombone od jagode, vjerovatno kao vid izvinjenja ili pokušaja da ublaži situaciju.

“Kada sam vidjela šta se desilo, prvo sam bila u šoku, a onda me poruka na trenutak i nasmijala zbog apsurdnosti situacije. Ipak, taj osmijeh je brzo nestao kada sam shvatila realnost štete“, kazala je vlasnica automobila.

Kako na tom dijelu parkinga, ali ni u okolnim objektima, nema video-nadzora, šanse da se počinilac pronađe svedene su na minimum. Vlasnica je kontaktirala autolimara, koji joj je procijenio da će popravka ogrebotine koštati oko 300 KM. Zbog nedostatka dokaza i uvida da je potraga za krivcem gotovo nemoguća misija, odlučila je da se ne obraća policiji.

RELATED ARTICLES
Banja Luka
few clouds
26.1 ° C
26.1 °
26.1 °
60 %
0.3kmh
22 %
sri
26 °
čet
32 °
pet
33 °
sub
35 °
ned
36 °

Posljednje