Nastavljena je obnova horizontalne saobraćajne signalizacije u više ulica na području grada Banjaluka.
Kako su poručili iz nadležnog Odjeljenja za saobraćaj i puteve, ove aktivnosti će biti nastavljene i u narednom perioduNaime, zbog nesmetanog i bezbjednog odvijanja saobraćaja, te izbjegavanja većih gužvi u saobraćaju, a sve u cilju kvalitetnijeg i efikasnijeg izvođenja predmetnih radova, obilježavanje horizontalne saobraćajne signalizacije izvođeno je u noćnim časovima.
