HomeBANJALUKABanjaluka dobija 200 parking mjesta u centru grada

Banjaluka dobija 200 parking mjesta u centru grada

Banjaluka dobija 200 parking mjesta u samom centru našeg grada, najavio je ovo gradonačelnik Draško Stanivuković.

-Ovo je samo početak, jer ćemo već naredne godine graditi i nekoliko podzemnih i nadzemnih garaža i na taj način našim sugrađanima obezbijediti novih 1.000 parking mjesta – poručio je gradonačelnik.

Po ovom pitanju, kako je kazao – „uradićemo ono što do sada niko nije, kao što radimo i u svim drugim oblastima“.

RELATED ARTICLES
Banja Luka
few clouds
22.4 ° C
22.4 °
22.4 °
75 %
1.8kmh
20 %
uto
22 °
sri
30 °
čet
31 °
pet
33 °
sub
35 °

Posljednje