HomeBANJALUKAGorio automobil u Obilićevu

Gorio automobil u Obilićevu

Automobil “pežo 206” zapalio se na parkingu ulici Marka Kraljevića u banjalučkom naselju Obilićevo, a požar su ugasili pripadnici Vatrogasne jedinice Banjaluka.

Prema nezvaničnim informacijama, navjerovatnije se radi  o samozapljenju, piše „Glas Srpske“

U Policijskoj upravi Banjaluka kazali su da im je požar prijavljen oko 12.45 časova.

– Iz Vatrogasne jedinice Banjaluka prijavljeno je da gori automobil u ulici Marka Kraljevića. Ekipa je izašla na teren. Više informacija biće poznato kasnije – rekli su u policiji.

RELATED ARTICLES
Banja Luka
scattered clouds
20.1 ° C
20.1 °
20.1 °
78 %
1.8kmh
48 %
sri
30 °
čet
31 °
pet
33 °
sub
35 °
ned
26 °

Posljednje