HomeHRONIKAEpilog nesreće kod Banjaluke: Dva vozača u UKC-u

Epilog nesreće kod Banjaluke: Dva vozača u UKC-u

Vozači putničkog i teretnog vozila povrijeđeni su u udesu na magistralnom putu Banjaluka-Crna Rijeka, rečeno je u Policijskoj upravi Banjaluka.

Povrijeđena lica prevezena su u Univerzitetski klinički centar (UKC) Republike Srpske.

Saobraćajna nezgoda u kojoj su učestvovali teretno i putničko vozilo “mercedes” dogodila se u 7.20 časova kod restorana “Klašnik”.

Saobraćaj je, nakon prekida zbog uviđaja, normalizovan.

 

RELATED ARTICLES
Banja Luka
clear sky
19 ° C
19 °
19 °
94 %
1.7kmh
0 %
uto
30 °
sri
30 °
čet
31 °
pet
33 °
sub
32 °

Posljednje